header_vervolg_01.jpg

Team

Directie

Mevr. M.A.C. (Marije) Hertroijs MME

Algemeen directeur

marije.hertroijs@berkenschutse.nl

040- 2279301

 

Dhr. A.J. (Bram) Krol MA

Directeur onderwijs

bram.krol@berkenschutse.nl

040-2279301

 

Afdelingsleiders

I. (Ingeborg) Westerhof-Veerman

Afdelingsleider SO

ingeborg.westerhof@berkenschutse.nl

040-2279300


X. (Xander)van Ballegooijen

Afdelingsleider VSO dagbesteding -arbeid leerroute oabcde

Xander.van.Ballegooijen@berkenschutse.nl

040-2279300

 

B.F.J. (Bastiaan) Mulders

Afdelingsleider VSO vervolgonderwijs havo/vwo leerroute e en f

bastiaan.mulders@berkenschutse.nl

040-2279300

 

T.H.M.M. (Theo) Laureijs

Afdelingsleider Dienst Ambulante onderwijskundige Begeleiding,

gedragswetenschappelijke dienst en onderwijsversterkers

theo.laureijs@berkenschutse.nl

040-2279666